ASR-SID480D25ZL-C
DigiKeys produktnummer
2040-ASR-SID480D25ZL-C-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ASR-SID480D25ZL-C
Beskrivelse
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-530V
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Halvleder Fotokoblet relé (fotorelé) SPST-NO (1 form A) x 2 Modul
Kategori
Spenning - inngang
4 – 15VDC
Produsent
Spenning - last
24 V ~ 530 V
Serie
Belastningsstrøm
25 A
Emballasje
Boks
Termineringsstil
Hurtigkobling - 0,250" (6,3mm)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 80°C