ACS770ECB-200B-PFF-T
DigiKeys produktnummer
620-1538-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ACS770ECB-200B-PFF-T
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE/OL 200A 5-CB
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer 200A 1 kanaler Hall-effekt, Åpen sløyfe Toveis 5-CB formede ledninger, PFF
Kategori
Linearitet
±1%
Produsent
Nøyaktighet
±0,6%
Serie
Forsyningsspenning
5V
Emballasje
Rør
Responstid
4,6µs
Strøm - forsyning (maks)
15mA
For måling
AC/DC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Sensortype
Polarisering
Toveis
Kapsling
5-CB formede ledninger, PFF
Utgang
Proporsjonal, Spenning
Leverandørens enhetsforpakning
5-CB-modul
Følsomhet
10mV/A
Baseproduktnummer
Frekvens
DC – 120kHz