ACS724LLCTR-10AB-T
DigiKeys produktnummer
620-1719-2-ND - Tape og spole (TR)
620-1719-1-ND - Båndavsnitt (CT)
620-1719-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACS724LLCTR-10AB-T
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE/OL 10A 8-SOIC
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer ±10A 1 kanaler Hall-effekt, Åpen sløyfe Toveis 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
EDA-/CAD-modeller
ACS724LLCTR-10AB-T Modeller
Kategori
Linearitet
±1,5%
Produsent
Nøyaktighet
±1%
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
4,5V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Responstid
4µs
Strøm - forsyning (maks)
14mA
Sensortype
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Strøm - deteksjon
Polarisering
Toveis
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Følsomhet
200mv/A
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Frekvens
DC – 120kHz