ACS722LLCTR-40AU-T
DigiKeys produktnummer
620-1640-2-ND - Tape og spole (TR)
620-1640-1-ND - Båndavsnitt (CT)
620-1640-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACS722LLCTR-40AU-T
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE/OL 40A 8-SOIC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer 40A 1 kanaler Hall-effekt, Åpen sløyfe Enveis 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ACS722LLCTR-40AU-T Modeller
Kategori
Linearitet
±1%
Produsent
Nøyaktighet
±3%
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
3V – 3,6V
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Responstid
5µs
For måling
AC/DC
Strøm - forsyning (maks)
12mA
Sensortype
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Strøm - deteksjon
Polarisering
Enveis
Antall kanaler
1
Monteringstype
Utgang
Proporsjonal, Spenning
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Følsomhet
66mV/A
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Frekvens
DC – 80kHz