ACS714LLCTR-20A-T
DigiKeys produktnummer
620-1226-2-ND - Tape og spole (TR)
620-1226-1-ND - Båndavsnitt (CT)
620-1226-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACS714LLCTR-20A-T
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer 20A 1 kanaler Hall-effekt, Åpen sløyfe Toveis 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
EDA-/CAD-modeller
ACS714LLCTR-20A-T Modeller
Kategori
Linearitet
±1,5%
Produsent
Nøyaktighet
±1,5%
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
5V
Responstid
3,5µs
For måling
AC/DC
Strøm - forsyning (maks)
13mA
Sensortype
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Strøm - deteksjon
Polarisering
Toveis
Utgang
Proporsjonal, Spenning
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Følsomhet
100mV/A
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Frekvens
DC – 80kHz