ACS37220LEZATR-100B5
DigiKeys produktnummer
620-ACS37220LEZATR-100B5TR-ND - Tape og spole (TR)
620-ACS37220LEZATR-100B5CT-ND - Båndavsnitt (CT)
620-ACS37220LEZATR-100B5DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACS37220LEZATR-100B5
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE 100A 7-QFN
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer 100A 1 kanaler Hall-effekt Toveis 7-PowerLQFN
Kategori
Forsyningsspenning
4,5V – 5,5V
Produsent
Responstid
4µs
Strøm - forsyning (maks)
15,5mA
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
For måling
DC
Grad
Bilteknikk
Sensortype
Godkjenning
AEC-Q100
Kapsling
7-PowerLQFN
Følsomhet
20mV/A
Leverandørens enhetsforpakning
7-QFN (4x4)
Frekvens
DC – 150kHz