ACS37030LLZATR-040B3
DigiKeys produktnummer
620-ACS37030LLZATR-040B3TR-ND - Tape og spole (TR)
620-ACS37030LLZATR-040B3CT-ND - Båndavsnitt (CT)
620-ACS37030LLZATR-040B3DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACS37030LLZATR-040B3
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE 40A 6-SOIC
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer 40A 1 kanaler Hall-effekt Toveis 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde), 6 ledere
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ACS37030LLZATR-040B3 Modeller
Kategori
Frekvens
DC – 5MHz
Produsent
Forsyningsspenning
3V – 3,6V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Responstid
40ns
Delestatus
Aktiv
Strøm - forsyning (maks)
30mA
For måling
AC/DC
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Sensortype
Polarisering
Toveis
Strøm - deteksjon
Monteringstype
Antall kanaler
1
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde), 6 ledere
Utgang
Analog spenning
Leverandørens enhetsforpakning
6-SOIC
Følsomhet
33mV/A