ACS37030LLZATR-040B3 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ACS37030LLZATR-040B3 |
Beskrivelse | CURRENT SENSOR HE 40A 6-SOIC |
Produsentens standard leveringstid | 30 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Strømsensorer 40A 1 kanaler Hall-effekt Toveis 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde), 6 ledere |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ACS37030LLZATR-040B3 Modeller |
Kategori | Frekvens DC – 5MHz |
Produsent | Forsyningsspenning 3V – 3,6V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Responstid 40ns |
Delestatus Aktiv | Strøm - forsyning (maks) 30mA |
For måling AC/DC | Driftstemperatur -40°C – 150°C |
Sensortype | Polarisering Toveis |
Strøm - deteksjon | Monteringstype |
Antall kanaler 1 | Kapsling 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde), 6 ledere |
Utgang Analog spenning | Leverandørens enhetsforpakning 6-SOIC |
Følsomhet 33mV/A |