C3E-16.000-12-1520-R
DigiKeys produktnummer
2754-C3E-16.000-12-1520-R-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
C3E-16.000-12-1520-R
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz ±15ppm Krystaller 12pF 100 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C3E-16.000-12-1520-R Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
12pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
16 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±15ppm
Høyde - sittende (maks)
0,030" (0,75mm)