C2E-40.000-10-1010-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | C2E-40.000-10-1010-R |
Beskrivelse | XTAL 2520 40MHZ 10PF SMD |
Produsentens standard leveringstid | 11 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 40 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 40 Ohms 4-SMD, ingen ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C2E-40.000-10-1010-R Modeller |
Kategori | Belastningskapasitans 10pF |
Produsent | ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms |
Serie | Driftsmodus Grunnleggende |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -20°C – 70°C |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Type MHz krystall | Kapsling |
Frekvens 40 MHz | Leverandørens enhetsforpakning 4-SMD (2,5x2) |
Frekvensstabilitet ±10ppm | Størrelse/dimensjon 0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm) |
Frekvenstoleranse ±10ppm | Høyde - sittende (maks) 0,026" (0,65mm) |