C1E-40.000-8-1010-R
DigiKeys produktnummer
3997-C1E-40.000-8-1010-RTR-ND - Tape og spole (TR)
3997-C1E-40.000-8-1010-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
3997-C1E-40.000-8-1010-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
C1E-40.000-8-1010-R
Beskrivelse
XTAL 2016 40MHZ 8PF SMD
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
40 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C1E-40.000-8-1010-R Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
8pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
40 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,020" (0,50mm)