MHR-40-HUAS
DigiKeys produktnummer
2057-MHR-40-HUAS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MHR-40-HUAS
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 40 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlengde - stolpe
0,157" (4,00mm)
Produsent
Isoleringshøyde
0,331" (8,40mm)
Serie
Kontaktform
Kvadrat
Emballasje
Brett
Kontaktoverflate - paring
Gull
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
Flash
Kontakttype
Kontaktoverflate - stolpe
Gull
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktmateriale
Messing
Avstand - innstikk
Isoleringsmateriale
Polybutylentereftalat (PBT)
Antall posisjoner
Funksjoner
Kodingsspor
Antall rader
2
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Radavstand - innstikk
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall posisjoner lastet
Alle
Isoleringsfarge
Svart
Stil
Nominell strøm (AMP)
3A
Deksel
Med deksel - 4Vegger
Nominell spenning
250VAC