DML-12-A-H-T-A
DigiKeys produktnummer
2057-DML-12-A-H-T-A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DML-12-A-H-T-A
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 12POS 3MM
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 12 posisjon 0,118" (3,00mm)
Kategori
Terminaler
Loddetinn
Produsent
Festetype
Låserampe
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,125" (3,18mm)
Emballasje
Pose
Isoleringshøyde
0,270" (6,86mm)
Delestatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontakttype
Kontaktoverflate - paring
Tinn
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn
Avstand - innstikk
Kontaktmateriale
Messing
Antall posisjoner
Isoleringsmateriale
Termoplast
Antall rader
2
Funksjoner
Kortlås
Radavstand - innstikk
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall posisjoner lastet
Alle
Isoleringsfarge
Svart
Stil
Nominell strøm (AMP)
Varierer etter ledningsmåler
Deksel
Med deksel - 4Vegger
Nominell spenning
250V