DB25-SR-SL
DigiKeys produktnummer
2057-DB25-SR-SL-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DB25-SR-SL
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS CRIMP
Detaljert beskrivelse
25 posisjon D-Sub Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Kategori
Kappeoverflate, overflate
Stål
Nominell strøm (AMP)
5A
Kontaktstil
Nominell spenning
250VAC
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Antall posisjoner
Kontaktskjema
Stanset
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Driftstemperatur
-65°C – 125°C