DB25-PD-SL
DigiKeys produktnummer
2057-DB25-PD-SL-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DB25-PD-SL
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 posisjon D-Sub Plugg, Hannpinner tilkobling
Kategori
Kappeoverflate, overflate
Stål, Tinnplettert
Produsent
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Serie
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Emballasje
Brett
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Delestatus
Aktiv
Nominell strøm (AMP)
3A
Kontaktstil
Funksjoner
Jordingshakk
Kontakttype
Plugg, Hannpinner
Nominell spenning
250VAC
Antall posisjoner
Farge
Svart
Antall rader
2
Kontaktskjema
Stanset
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Mantelstørrelse, kontaktlayout
3 (DB, B)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Flensfunksjon
Kabelside (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 105°C