BHR-40-VUA
DigiKeys produktnummer
2057-BHR-40-VUA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BHR-40-VUA
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 40 posisjon 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BHR-40-VUA Modeller
Kategori
Kontaktlengde - stolpe
0,130" (3,30mm)
Produsent
Isoleringshøyde
0,358" (9,10mm)
Serie
Kontaktform
Kvadrat
Emballasje
Brett
Kontaktoverflate - paring
Gull
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
Flash
Kontakttype
Kontaktoverflate - stolpe
Gull
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktmateriale
Messing
Avstand - innstikk
Isoleringsmateriale
Polybutylentereftalat (PBT)
Antall posisjoner
Funksjoner
Polariseringsnøkkel
Antall rader
2
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Radavstand - innstikk
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall posisjoner lastet
Alle
Isoleringsfarge
Svart
Stil
Nominell strøm (AMP)
3A
Deksel
Med deksel - 4Vegger
Nominell spenning
250VAC