ASFLMB-50.000MHZ-LC-T
DigiKeys produktnummer
535-11779-2-ND - Tape og spole (TR)
535-11779-1-ND - Båndavsnitt (CT)
535-11779-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ASFLMB-50.000MHZ-LC-T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Standby (slå av) 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ASFLMB-50.000MHZ-LC-T Modeller
Kategori
Forsyningsspenning
1,8V – 3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
16mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)