ASEDVN-24.000MHZ-LR-T
DigiKeys produktnummer
535-ASEDVN-24.000MHZ-LR-TTR-ND - Tape og spole (TR)
535-ASEDVN-24.000MHZ-LR-TCT-ND - Båndavsnitt (CT)
535-ASEDVN-24.000MHZ-LR-TDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ASEDVN-24.000MHZ-LR-T
Beskrivelse
XTAL OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
24 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V – 3,63V Standby (slå av) 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
1,6V – 3,63V
Produsent
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
4mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,047" (1,20mm)