ASDTDV-48.000MHZ-XY-T | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ASDTDV-48.000MHZ-XY-T |
Beskrivelse | XTAL OSC XO 48MHZ CMOS SMD |
Produsentens standard leveringstid | 10 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 48 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V, 2,5V, 3,3V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Forsyningsspenning 1,8V, 2,5V, 3,3V |
Produsent | Frekvensstabilitet ±10ppm |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 105°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Strøm - forsyning (maks) 7mA |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Baseresonator | Kapsling 4-SMD, ingen ledning |
Type | Leverandørens enhetsforpakning 4-SMD (2,5x2) |
Frekvens | Størrelse/dimensjon 0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm) |
Funksjon Aktiver/Deaktiver | Høyde - sittende (maks) 0,039" (1,00mm) |