ASDMB-12.000MHZ-XY-T
DigiKeys produktnummer
535-11172-2-ND - Tape og spole (TR)
535-11172-1-ND - Båndavsnitt (CT)
535-11172-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ASDMB-12.000MHZ-XY-T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Standby (slå av) 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ASDMB-12.000MHZ-XY-T Modeller
Kategori
Forsyningsspenning
1,8V – 3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
16mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)