AK2PAF1-100.0000T
DigiKeys produktnummer
535-AK2PAF1-100.0000TTR-ND - Tape og spole (TR)
535-AK2PAF1-100.0000TCT-ND - Båndavsnitt (CT)
535-AK2PAF1-100.0000TDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AK2PAF1-100.0000T
Beskrivelse
XTAL OSC XO 100MHZ 3.3V LVPECL
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktiver/Deaktiver 6-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AK2PAF1-100.0000T Modeller
Kategori
Forsyningsspenning
3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±30ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
50mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
6-SMD, ingen ledning
Type
Leverandørens enhetsforpakning
6-SMD (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funksjon
Aktiver/Deaktiver
Høyde - sittende (maks)
0,043" (1,10mm)