AEACBA081014-M698
DigiKeys produktnummer
535-14685-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AEACBA081014-M698
Beskrivelse
RF ANT 2X2 4G/LTE MIMO
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
829MHz, 2,2GHz 4G, LTE Kuppel RF-antenner 698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,69GHz 3dBi SMA hann Lim
Kategori
Antal ringer
2
Produsent
Abracon LLC
VSWR
3
Serie
Forsterker
3dBi
Emballasje
Bulk
Funksjoner
Kabel - 2m
Delestatus
Aktiv
Terminaler
SMA hann
RF-familie/standard
Mobiltelefon
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP67
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz), UHF (2GHz – 3GHz)
Monteringstype
Lim
Frekvens (midten/bånd)
829MHz, 2,2GHz
Høyde (maks)
0,571" (14,50mm)
Frekvensområde
698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,69GHz