ABS06-127-32.768KHZ-T | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ABS06-127-32.768KHZ-T |
Beskrivelse | CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, ingen ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ABS06-127-32.768KHZ-T Modeller |
Kategori | Belastningskapasitans 12,5pF |
Produsent | ESR (Equivalent Series Resistance) 90 kOhms |
Serie | Driftsmodus Grunnleggende |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Type kHz krystall (tuninggaffel) | Kapsling |
Frekvens 32.768 kHz | Størrelse/dimensjon 0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm) |
Frekvenstoleranse ±20ppm | Høyde - sittende (maks) 0,024" (0,60mm) |