ABM8-20.000MHZ-10-B1U-T
DigiKeys produktnummer
535-14973-2-ND - Tape og spole (TR)
535-14973-1-ND - Båndavsnitt (CT)
535-14973-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ABM8-20.000MHZ-10-B1U-T
Beskrivelse
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
20 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM8-20.000MHZ-10-B1U-T Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
10pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
20 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)