ABM8-20.000MHZ-10-1-U-T
DigiKeys produktnummer
535-9677-2-ND - Tape og spole (TR)
535-9677-1-ND - Båndavsnitt (CT)
535-9677-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ABM8-20.000MHZ-10-1-U-T
Beskrivelse
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
20 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM8-20.000MHZ-10-1-U-T Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
10pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
20 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)