ABM3B-12.000MHZ-B2-T
DigiKeys produktnummer
535-9116-2-ND - Tape og spole (TR)
535-9116-1-ND - Båndavsnitt (CT)
535-9116-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ABM3B-12.000MHZ-B2-T
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Detaljert beskrivelse
12 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 70 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM3B-12.000MHZ-B2-T Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
18pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
12 MHz
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,043" (1,10mm)