ABM3B-12.000MHZ-10-1-U-T
DigiKeys produktnummer
300-8197-2-ND - Tape og spole (TR)
300-8197-1-ND - Båndavsnitt (CT)
300-8197-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ABM3B-12.000MHZ-10-1-U-T
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 70 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM3B-12.000MHZ-10-1-U-T Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
10pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
12 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,043" (1,10mm)