ABM10W-25.0000MHZ-8-D1X-T3
DigiKeys produktnummer
535-13735-2-ND - Tape og spole (TR)
535-13735-1-ND - Båndavsnitt (CT)
535-13735-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ABM10W-25.0000MHZ-8-D1X-T3
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Detaljert beskrivelse
25 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM10W-25.0000MHZ-8-D1X-T3 Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
8pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
25 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,026" (0,65mm)