ABM10-16.000MHZ-D30-T3
DigiKeys produktnummer
535-10923-2-ND - Tape og spole (TR)
535-10923-1-ND - Båndavsnitt (CT)
535-10923-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ABM10-16.000MHZ-D30-T3
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz ±20ppm Krystaller 10pF 150 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM10-16.000MHZ-D30-T3 Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
10pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
16 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)