ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-T
DigiKeys produktnummer
535-ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-TTR-ND - Tape og spole (TR)
535-ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-TCT-ND - Båndavsnitt (CT)
535-ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-T
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 60 Ohms 2-SMD, flat ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-T Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
18pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
12 MHz
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,161" B (7,00mm x 4,10mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Høyde - sittende (maks)
0,079" (2,00mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm