ABLS2-12.288MHZ-D4Y-T
DigiKeys produktnummer
535-9870-2-ND - Tape og spole (TR)
535-9870-1-ND - Båndavsnitt (CT)
535-9870-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ABLS2-12.288MHZ-D4Y-T
Beskrivelse
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12.288 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 50 Ohms HC-49/US
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABLS2-12.288MHZ-D4Y-T Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
18pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
12.288 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
HC-49/US
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimensjon
0,449" L x 0,185" B (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm
Høyde - sittende (maks)
0,130" (3,30mm)