S-25C160A0H-J8T2U3
DigiKeys produktnummer
1662-S-25C160A0H-J8T2U3TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
S-25C160A0H-J8T2U3
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 16Kbit SPI 5 MHz 8-SOP-J
Taktfrekvens
5 MHz
Skrivesyklustid - ord, side
5ms
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)