S-25A160B0A-J8T2U3
DigiKeys produktnummer
1662-S-25A160B0A-J8T2U3TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
S-25A160B0A-J8T2U3
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 16Kbit SPI 6.5 MHz 8-SOP-J
Taktfrekvens
6.5 MHz
Skrivesyklustid - ord, side
4ms
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)