S-1333B25-M5T1U3 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
ABLIC Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
ABLIC Inc.
På lager: 0
Datablad
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-5
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1333B25-M5T1U3
DigiKeys produktnummer
S-1333B25-M5T1U3-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
S-1333B25-M5T1U3
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-5
Detaljert beskrivelse
PSRR
70dB (1kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenning - utgang (maks)
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.31V ved 100mA