S-1333A25-M5T1U3
DigiKeys produktnummer
1662-3065-2-ND - Tape og spole (TR)
1662-3065-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1662-3065-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
S-1333A25-M5T1U3
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-5
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
1 µA
Serie
Strøm - forsyning (maks)
38 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Termisk utkobling
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.31V ved 100mA