S-1333A25-M5T1U3 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | S-1333A25-M5T1U3 |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-5 |
Produsentens standard leveringstid | 16 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-5 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm – utgang |
Produsent | Strøm - hvilestrøm (Iq) 1 µA |
Serie | Strøm - forsyning (maks) 38 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | PSRR 70dB (1kHz) |
Delestatus Aktiv | Styringsfunksjoner Aktivere |
Utgangskonfigurasjon | Beskyttelsesfunksjoner Overstrøm, Termisk utkobling |
Utgangstype | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Antall regulatorer 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (maks) 5,5V | Kapsling SC-74A, SOT-753 |
Spenning - utgang (min./fast) 2,5V | Leverandørens enhetsforpakning SOT-23-5 |
Spenningsbortfall (maks) 0.31V ved 100mA | Baseproduktnummer |