S-1313B28-M5T1U3
DigiKeys produktnummer
1662-3013-2-ND - Tape og spole (TR)
1662-3013-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1662-3013-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
S-1313B28-M5T1U3
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-5
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA SOT-23-5
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
0.33V ved 100mA
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V