S-1313A28-M5T1U3 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | S-1313A28-M5T1U3 |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-5 |
Produsentens standard leveringstid | 16 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA SOT-23-5 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spenningsbortfall (maks) 0.33V ved 100mA |
Produsent | Strøm – utgang |
Serie | Strøm - hvilestrøm (Iq) 1.35 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Styringsfunksjoner Aktivere |
Delestatus Aktiv | Beskyttelsesfunksjoner Overstrøm, Termisk utkobling |
Utgangskonfigurasjon | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Utgangstype | Monteringstype Overflatemontering |
Antall regulatorer 1 | Kapsling SC-74A, SOT-753 |
Spenning - inngang (maks) 5,5V | Leverandørens enhetsforpakning SOT-23-5 |
Spenning - utgang (min./fast) 2,8V | Baseproduktnummer |