M0820-2R5205-R | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 283-M0820-2R5205-R-ND |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | M0820-2R5205-R |
Beskrivelse | CAP 2F -20% +80% 2.5V T/H |
Produsentens standard leveringstid | 26 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2 F (EDLC) superkondensatorer 2.5 V Radial, Boks 100mOhm ved 100Hz 1000 Hrs ved 60°C |
Datablad | Datablad |
Kategori | Levetid ved temp. 1000 Hrs ved 60°C |
Produsent Eaton - Electronics Division | Terminaler PC-pinner |
Serie | Monteringstype Gjennomgående hull |
Emballasje Bulk | Kapsling Radial, Boks |
Delestatus Aktiv | Tilkoblingsmellomrom 0,138" (3,50mm) |
Kapasitans 2 F | Størrelse/dimensjon 0,335" dia (8,50mm) |
Toleranse -20%, +80% | Høyde - sittende (maks) 0,827" (21,00mm) |
Nominell spenning 2.5 V | Driftstemperatur -40°C – 60°C |
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm ved 100Hz |