IB050Q096T70N1-00
DigiKeys produktnummer
1102-1047-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IB050Q096T70N1-00
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 9-15V 750W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Mellomliggende bussomformer DC DC-omformere 1 Utgang 9 – 15V 70A 36V - 60V Inngang
Kategori
Strøm - utgang (maks)
70A
Produsent
Effekt (watt)
750 W
Serie
Spenning - isolasjon
2.25 kV
Emballasje
Brett
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Utdatert
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, UVLO
Type
Mellomliggende bussomformer
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall utganger
1
Effektivitet
97,3%
Spenning - inngang (min)
36V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (maks)
60V
Kapsling
Kvart murstein
Spenning - utgang 1
Størrelse/dimensjon
2,30" L x 1,45" B x 0,44" H (58,4mm x 36,8mm x 11,2mm)