EDLRG105H3R6C
DigiKeys produktnummer
338-3475-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EDLRG105H3R6C
Beskrivelse
CAP 1F -20% +80% 3.6V T/H
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 F (EDLC) superkondensatorer 3.6 V Radial, Boks, Horisontal 20Ohm ved 1kHz 2000 Hrs ved 85°C
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 85°C
Produsent
Cornell Dubilier Knowles
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks, Horisontal
Delestatus
Utdatert
Tilkoblingsmellomrom
0,787" (20,00mm)
Kapasitans
1 F
Størrelse/dimensjon
0,748" dia (19,00mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,256" (6,50mm)
Nominell spenning
3.6 V
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
20Ohm ved 1kHz