ADP2503ACPZ-3.3-R7 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ADP2503ACPZ-3.3-R7 |
Beskrivelse | IC REG BUCK BOOST 3.3V 10LFCSP |
Produsentens standard leveringstid | 10 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Ned-/opptransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 600mA 10-VFDFN-eksponert plate, CSP |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ADP2503ACPZ-3.3-R7 Modeller |
Kategori | Spenning - inngang (maks) 5,5V |
Produsent | Spenning - utgang (min./fast) |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Strøm – utgang |
Delestatus Aktiv | Frekvens - omkobling 2,5MHz |
Funksjon Trinn opp / trinn ned | Synkron likeretter Ja |
Utgangskonfigurasjon Positiv | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TA) |
Topologi | Monteringstype Overflatemontering |
Utgangstype | Kapsling |
Antall utganger 1 | Leverandørens enhetsforpakning 10-LFCSP-WD (3x3) |
Spenning - inngang (min) 2,3V | Baseproduktnummer |