PIXXILCD-39P4_View2
PIXXILCD-39P4
DigiKeys produktnummer
1613-PIXXILCD-39P4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIXXILCD-39P4
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.9"
Detaljert beskrivelse
Skjemmoduler – LCD grafisk Rød, Grønn, Blå (RGB) TFT - farge I2C, SPI, UART 3,9" (98,34mm) 480 x 128
Punktpiksler
480 x 128
Diagonal skjermstørrelse
3,9" (98,34mm)