PIXXILCD-13P2-CTP-CLB_View2
PIXXILCD-13P2-CTP-CLB
DigiKeys produktnummer
1613-PIXXILCD-13P2-CTP-CLB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIXXILCD-13P2-CTP-CLB
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.3"
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapasitiv Skjemmoduler – LCD grafisk Rød, Grønn, Blå (RGB) TFT - farge I2C, SPI, UART 1,3" (33,02mm) 240 x 240
Kategori
Bakgrunnsbelysning
LED - White
Produsent
4D Systems Pty Ltd
Punktpiksler
240 x 240
Emballasje
Boks
Grensesnitt
I2C, SPI, UART
Delestatus
Aktiv
Grafikkfarge
Rød, Grønn, Blå (RGB)
Skjermtype
TFT - farge
Bakgrunnsfarge
Svart
Berøringsskjerm
Kapasitiv
Baseproduktnummer
Diagonal skjermstørrelse
1,3" (33,02mm)