TPL740F28-5TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | TPL740F28-5TR |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 2.8V 500MA SOT23-5 |
Produsentens standard leveringstid | 11 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA SOT-23-5 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spenningsbortfall (maks) 0.4V ved 500mA |
Produsent | Strøm – utgang |
Serie | Strøm - hvilestrøm (Iq) 200 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | PSRR 60dB – 40dB (1kHz – 1MHz) |
Delestatus Aktiv | Styringsfunksjoner Aktivere |
Utgangstype | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TJ) |
Antall regulatorer 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (maks) 5,5V | Kapsling SC-74A, SOT-753 |
Spenning - utgang (min./fast) 2,8V | Leverandørens enhetsforpakning SOT-23-5 |