TPL740F28-5TR
DigiKeys produktnummer
5503-TPL740F28-5TR-ND - Tape og spole (TR)
5503-TPL740F28-5TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
5503-TPL740F28-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPL740F28-5TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 500MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA SOT-23-5
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
0.4V ved 500mA
Produsent
Strøm – utgang
Serie
Strøm - hvilestrøm (Iq)
200 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB – 40dB (1kHz – 1MHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning, Underspenningslås (UVLO)
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V