TPL740F12-5TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | TPL740F12-5TR |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 1.2V 500MA SOT23-5 |
Produsentens standard leveringstid | 10 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA SOT-23-5 |
EDA-/CAD-modeller | TPL740F12-5TR Modeller |
Kategori | Strøm – utgang |
Produsent | Strøm - hvilestrøm (Iq) 200 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | PSRR 60dB – 40dB (1kHz – 1MHz) |
Delestatus Aktiv | Styringsfunksjoner Aktivere |
Utgangstype | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TJ) |
Antall regulatorer 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (maks) 5,5V | Kapsling SC-74A, SOT-753 |
Spenning - utgang (min./fast) 1,2V | Leverandørens enhetsforpakning SOT-23-5 |
Spenningsbortfall (maks) 0.4V ved 500mA |