TPL740F12-5TR
DigiKeys produktnummer
5503-TPL740F12-5TR-ND - Tape og spole (TR)
5503-TPL740F12-5TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
5503-TPL740F12-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPL740F12-5TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.2V 500MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
TPL740F12-5TR Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
200 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB – 40dB (1kHz – 1MHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning, Underspenningslås (UVLO)
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
1,2V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.4V ved 500mA