TPL720F28-5TR
DigiKeys produktnummer
5503-TPL720F28-5TR-ND - Tape og spole (TR)
5503-TPL720F28-5TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
5503-TPL720F28-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPL720F28-5TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 400MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 400mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
TPL720F28-5TR Modeller
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
0.35V ved 400mA
Produsent
Strøm – utgang
Serie
PSRR
55dB – 53dB (100Hz – 1MHz)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Styringsfunksjoner
Strømgrense
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Underspenningslås (UVLO)
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - inngang (maks)
6V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V