TPL720F12-5TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | TPL720F12-5TR |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 1.2V 400MA SOT23-5 |
Produsentens standard leveringstid | 24 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 400mA SOT-23-5 |
EDA-/CAD-modeller | TPL720F12-5TR Modeller |
Kategori | Spenningsbortfall (maks) 0.35V ved 400mA |
Produsent | Strøm – utgang |
Serie | PSRR 55dB – 53dB (100Hz – 1MHz) |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Styringsfunksjoner Strømgrense |
Delestatus Aktiv | Beskyttelsesfunksjoner Overstrøm, Overtemperatur, Underspenningslås (UVLO) |
Utgangskonfigurasjon | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TJ) |
Utgangstype | Monteringstype Overflatemontering |
Antall regulatorer 1 | Kapsling SC-74A, SOT-753 |
Spenning - inngang (maks) 6V | Leverandørens enhetsforpakning SOT-23-5 |
Spenning - utgang (min./fast) 1,2V |